Akadémia

Bratislava Burlesque Academy ponúka bezpečný priestor na objavovanie umenia burlesque v prostredí tanečnej sály v Bratislave. Počas našich hodín používame rôzne elementy tohto umenia na prácu so sebavedomím, s vlastným telom a sexualitou. Podporujeme experiment, rozvíjame kreativitu a komfortnú zónu. Doprajte si chvíľu sebalásky a moment pre seba.

Kurzy

Spoznajte burlesque na 5 týždňovom kurze pod vedením profesionálnej showgirl. Ponorte sa do burlesque histórie, naučte sa ako si zvodne vyzliecť rukavičky, či župan. Prostredníctvom pohľadu do zrkadla objavujte svoje telo, odhaľte silu sexuálnej energie a doprajte si mäkkosť pocitu sebalásky u uzavretej skupinke. Kurzy plné zábavy otvárame niekoľko ráz ročne.

Workshopy

Ochutnajte burlesque na tématickom jednorázovom workshope a venujte si intenzívny čas pre seba. Špeciálne workshopy organizujeme zväčša raz za mesiac.

Otvorené hodiny

Naše pravidelné Burlesque Open Classes prebiehajú pravidelne každú nedeľu o 17:00. Vo vedení hodín sa striedajú Lotta Love, Rocky Rúž a Lady Sarcastic, takže máte možnosť učiť sa rôzne pohybové štýly a zažiť vždy unikátnu atmosféru. Hodiny na seba nenadväzujú, sú zamerané na naučenie sa jednoduchej choreografie bez konkrétneho tanečného levelu. Príďte a skúste!

Súkromné vyučovanie

V prípade záujmu sa dajú dohodnúť aj súkromné hodiny a zameranie sa individuálne potreby. Vieme zorganizovať aj súkromný workshop pri príležitosti teambuildingu, narodeninovej oslavy, rozlúčky so slobodou alebo len tak, na spestrenie spoločného času s vašimi besties.

Darčekové poukážky

Darujte zážitok v podobe hodiny burlesque. Napíšte nám a pošleme vám voucher!

Nastavenia cookies

Vyberte, s ktorými súbormi cookie chcete súhlasiť.