tanečnice pred červenou oponou v divadle

O nás

Bratislava Burlesque pôsobí už skoro 10 rokov ako platforma pre produkcie burlesque predstavení, burlesque academy a safe space hlavne pre ženy a queer ľudí na rozvoj sebavedomia a tém ako sexualita, či práca s telom. Súčasťou nášho pôsobenia je aj jasné názorové vymedzenie sa a reakcia na aktuálne spoločenské témy prostredníctvom vystúpení. Máme za sebou mnohé produkcie doma aj za hranicami a naše performerky majú skúsenosti z rôznych svetových festivalov a zaujímavých projektov.

Lotta Love

Zakladateľkou Bratislava Burlesque je Lotta Love, ktorá pôsobí ako producentva, sólová performerka a učiteľka burlesque. Burlesque doniesla na Slovensko vďaka svojmu štúdiu v zahraničí, kde ju očaril a túto víziu rozvíja do dnes. Môžete ju vidieť vystupovať na produkciách Bratislava Burlesque, na Tepláreň Kabarete, a je aj súčasťou pražskej platformy pre queer umenie Pinkbus.

tanečnica v modrých šatách

Bratislava Burlesque Team

Za celým chodom stojí team, ktorý pracuje na spoločnom cieli už niekoľko rokov. Menovite sú to Bratislava Burlesque sólistky: Lady Vivian, ktorá vedie kurzy, no je aj výborná moderátorka, Lady Sarcastic, ktorú môžete poznať ako stage kitten a produkčnú našich eventov a Rocky Rúž, ktorej zmysel pre detail pomohol už mnohé situácie posunúť na vyšší level.

tanečnice na javisku pred červenou oponou

Nastavenia cookies

Vyberte, s ktorými súbormi cookie chcete súhlasiť.